چگونه فریلنسری یا دورکاری را شروع کنیم ؟

چگونه فریلنسری یا دورکاری را شروع کنیم ؟

چگونه فریلنسری یا دورکاری را شروع کنیم ؟

برای فریلنسری یا دورکاری مراحلی وجود دارد که به ترتیب به آنها اشاره میکنیم :

مرحله 1 :

مطمئن شوید که نمونه کارهای خوبی دارید. مشتریان شما به ندرت علاقه مند هستند تا بدانند که چند سال تجربه و سابقه کار دارید. برای آنها بهتر است که پروژه های انجام شده مشابه با درخواستشان را ببینند.

مرحله 2 :

پونیشا، انجام میدم، دورکار و ... وبسایت هایی هستند که میتوانید برای دورکاری به آنها مراجعه نمائید. پیشنهاد میشود که یک پلت فرم مشخص را انتخاب و کار خود را شروع نمائید. شما برای جذب اولین مشتری زمان زیادی را باید صرف کنید.

مرحله 3 : 

عکس پروفایل شما نباید عکس سلفی باشد. مطمئن شوید که توضیحات شما با گفتار و لحنی نوشته شده باشد که برای همه قابل درک باشد. هیچ دلیلی ندارد که از جملات پیچیده و تخصصی استفاده کنید.

مرحله 4 : 

مطمئن شوید که برای سه ماه بیکاری پس انداز کافی دارید تا بتوانید با تمرکز کار کنید چون ممکن است پیدا کردن مشتری و دریافت دستمزد کمی زمان بر شود.

طرح پیشنهادی بد = نگرفتن کار

مردم از کارهای اسپم و کپی شده خوششان نمی آید. متن ها را از سایت های مشابه کپی نکنید. اگر سوالی پرسیده شد، شما باید جواب بدهید. آنها اسم خود را می گویند. شما باید یادداشت کنید. مشتری میخواهد مطمئن شود که شما کار اسپم نمی کنید. پس در نوشتن متن های طرح پیشنهادی خیلی دقت کنید.

چه اتفاقی در آینده در انتظار شماست ؟

شما در ابتدا درآمد کمی خواهید داشت. اگر پولی برای استخدام حسابدار ندارید تمامی کارهای حسابداری را خودتان باید انجام دهید. شما همزمان باید نقش فروشنده و طراح را با هم ایفا کنید. شما باید محتوای خودتان را نیز تولید کنید. شما باید زمان را خودتان مدیریت کنید.

انتظار چه چیزهایی را باید داشته باشید ؟

بعضی از مشتری ها شما را همیشه در دسترس میخواهند حتی اگر شما خواب باشید. شما برای پیدا کردن کار ممکن است زمان زیادی را صرف صحبت کردن و نوشتن کنید و زمان زیادی را از دست بدهید. شما در ابتدا هر هفت روز هفته را کار خواهید کرد بنابراین بهتر است قوی باشید. ممکن است در حین کار احساس تنهایی کنید. من با این حس برخورد کردم. شما ممکنه نکنید.

اما در نهایت ...

اگر شما در این کار ماندگار شدید تنها علت ماندگاری شما وفاداری مشتری هاست. در نهایت شما خوشحال ترین فرد در دنیا خواهید شد و برای همه آرزوی موفقیت میکنید.

اگر این مطلب براتون مفید بوده لطفا اون را با دیگران به اشتراک بگذارید.
به پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما هم سر بزنید :

Instagram:
https://instagram.com/hashtagweb.ir
Telegram:
https://t.me/hashtagweb_official

دیدگاه ها

هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

جهت ارسال دیدگاه باید با مشخصات کاربری خود وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

مطالب مرتبط